EuroMeeting 2024

18 października 2024, godz. 10:00
do 20 października, godz. 11:00

Drodzy Przyjaciele Rotarian,

Z wielką przyjemnością serdecznie zapraszamy na tegoroczne targi EUROMEETING , które odbędą się w dniach 18–20 października 2024 r. w naszym urokliwym mieście Pafos na Cyprze.

Zachęcamy do rezerwacji biletów na naszej stronie internetowej:

Już w czwartek 17 października czeka na Państwa wyjątkowe wydarzenie poprzedzające: nasz Nocny Rejs z Fajerwerkami . Niezapomniane przeżycie, dla którego warto przybyć wcześniej.

Oficjalny program rozpoczyna się w piątkowy wieczór ciepłym powitaniem w hotelu Anemi , po którym następuje kolacja z członkami naszego klubu goszczącego.

sobotę możesz odkryć piękno regionu Pafos dzięki zorganizowanym wycieczkom i zajęciom w ciągu dnia. Najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie oficjalna uroczysta kolacja .

Oficjalny program zakończy się w niedzielę Spotkaniem Prezesów Klubu . Oferujemy szereg wycieczek jednodniowych , które można rezerwować opcjonalnie. Wielu naszych gości korzysta również z możliwości spędzenia kilku dni w malowniczym otoczeniu przed lub po imprezie.

Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że nasz Rotary Club Paphos-Aphrodite był już gospodarzem Euromeeting w 2010 i 2017 roku. Pafos, jako Europejska Stolica Inteligentnej Turystyki 2023 , obiecuje wydarzenie pełne atrakcji kulturalnych i ciepłych spotkań.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z Thorstenem Quakernackiem , który koordynuje EuroMeeting, pod numerem +357-99 735 118 lub pod adresem tq@3dglobal.com .

Liczymy na Państwa udział i wspólne przeżycie niezapomnianych chwil.

Z rotariańskim pozdrowieniem,

Timo Trog