Presidential Peacebuilding Conference 2018

24 lutego 2018 roku
w Coventry w Wielkiej Brytanii
odbędzie się

RI Prezydent Ian Riseley i PRID Peter Offer zapraszają na to wydarzenie.

Rotarianie i międzynarodowi eksperci zaproszeni przez RI Prezydenta do Coventry będą analizowali jak najlepiej budować pokój na świecie.

Wśród speakerów tej konferencji jest także

Mark Krawczyński, Prezydent RC Warszawa City,

który wystąpi z prezentacją na temat sukcesach powojennych w Polsce.

Warszawa była zniszczona 4 razy bardziej niż nawet Hiroshima i jej odbudowa była nie tylko największym osiągnięciem architektonicznym w historii ludzkości, ale także wielki sukcesem humanitarnym. Odbudowa fizyczna, kulturowa i psychologiczna może być przykładem dla wszystkich krajów świata które przeżyły dewastacje wojenne lub katastrofy żywiołowe.

Paul Harris powiedział wiele lat temu, że przez współpracę pomiędzy ludźmi, nawet najtrudniejsze wyzwania mogą być pokonane. Mark Krawczyński pokaże jak Polska pokonała jedno z największych wyzwań w historii świata.

Więcej na temat Rotary Presidential Peacebuilding Conference 2018 (in Coventry) można znaleźć TUTAJ

A oto zaproszenie Prezydenta RI na to wydarzenie