Charytatywny Quiz Rotary online

05 grudnia 2020, godz. 19:00

Strona WWW

RC Bydgoszcz Stare Miasto

Rotary Club Bydgoszcz Stare Miasto oraz firma Concept Zone zapraszają wszystkich na pasjonującą, pełną śmiechu rozgrywkę online. Quiz opierać się będzie na pytaniach otwartych, zamkniętych, multimedialnych, mówionych, śpiewanych – na pewno będzie wesoło! Zadba o to rotarianka Emilia Czekała, która poprowadzi zabawę.
.
Celem akcji jest propagowanie dyscyplin sportowych uprawianych przez osoby niepełnosprawne oraz zebranie środków na kontynuowane stypendiów dla niepełnosprawnych sportowców, przygotowujących się do Paraolimpiady w Tokio.
.
🧩 GDZIE?
Online – link i hasło aktywujące dostanie na maila każdy, kto prześle darowiznę na konto naszego klubu Rotary.
🧩 KIEDY?
sobota, 5 grudnia, godz. 19.00
🧩 ILE?
Cegiełka w quizie to koszt jedynie 20zł. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone będą na stypendia dla niepełnosprawnych sportowców.
🧩 DLA KOGO?
Dla każdego, kto posiada komputer oraz telefon komórkowy (dwa urządzenia używane będą równocześnie) i chęci dobrej zabawy!
🧩 CZY SĄ NAGRODY?
Oczywiście! Nasi sponsorzy przygotowali drogocenne łupy. Opowiemy o nich już wkrótce!
🧩 CO MUSZĘ ZROBIĆ?
W tytule przelewu wpisać: darowizna na quiz charytatywny oraz swój adres e-mail, czyli na przykład: „darowizna na quiz charytatywny, jankowalski@mail.com”
🧩GDZIE PRZELAĆ ŚRODKI?
Stowarzyszenie Rotary Klub Bydgoszcz Stare Miasto ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz 85-850, nr konta: 58114010520000279803001001
🧩 JAK TO WYGLĄDA OD STRONY TECHNICZNEJ?
W dniu quizu wysyłamy do wszystkich (którzy podali swoje adresy e-mail w przelewie) link do spotkania na Zoomie, tam podajemy link do programu, w którym udziela się odpowiedzi na smartfonie oraz link do filmu na YouTubie, gdzie quiz będzie prowadzony na żywo przez Emilię.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy podoła podstępnym technikaliom, o 18.30 organizujemy quiz demo, aby wszyscy na spokojnie mogli zapoznać się ze stroną techniczną naszej zabawy.

Tekst i grafika ze strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/820732982092042/