Bal Feniksa

12 stycznia 2019, godz. 18:00
do 13 stycznia, godz. 2:00

Rotaractorzy, Rotarianie, Przyjaciele!

Mamy w tym roku mnóstwo powodów do radości i do świętowania. Są nimi nie tylko rocznice:

• 25-lecie Rotaractu w Polsce,
  • 25-lecie Warszawskiego Klubu Rotaract,
  • 50-lecie Rotaractu na świecie,

ale i fakt, że warszawska „Jedynka” została tak ciepło przez Was przyjęta po swojej reaktywacji. Dlatego chcieliśmy Wam bardzo podziękować i zaprosić do udziału w naszej najambitniejszej akcji w kadencji 2018/19 – Balu Feniksa. Wspólnie wyremontujemy lokalne Centrum Kultury i Sportu, jednocześnie wspaniale się przy tym bawiąc.

Mamy nadzieję, że będzie to kolejna okazja na wspólne spotkanie członków Rotaractu i Rotary z całej Polski (a może i z zagranicy!). Nie może Ciebie zabraknąć – przecież tylko raz świętuje się 25. urodziny!

Nazwa wydarzenia: Bal Feniksa

Organizator: Warszawski Klub Rotaract (RAC Warszawa)

Data i miejsce: 12 stycznia 2019 r. w hotelu Holiday Inn – Warsaw City Centre, przy ul. Twardej 52 w Warszawie

Osoba do kontaktu:

Rafał Tondera, Prezydent RAC Warszawa (r.tondera@rotary.org.pl lub +48 692 604 234)

Program:

Bal Feniksa podzieliliśmy na dwie części. W pierwszej zaprosimy Was na koncerty – fortepianowy i kwartetu smyczkowego, występ zespołu vocal play oraz pokaz choreograficzny. Podczas Balu przeprowadzimy też aukcję i zabawę fantową, a następnie wspólnie będziemy bawić się na parkiecie przy muzyce DJ-a.

Cel charytatywny wydarzenia:

Warszawski Klub Rotaract pragnie realnie wpływać na rozwój lokalnych społeczności, a przy okazji zdobywać nowe umiejętności! Pieniądze zebrane z Balu Feniksa przekażemy na zakup materiałów do wyremontowania zaprzyjaźnionego Centrum Kultury i Sportu – odmalowania i doposażenia sal: komputerowej, językowej, teatralnej. Będziemy współpracować z artystami i projektantami z różnych branży, aby stworzyć możliwie jak najlepsze środowisko do kreatywnego rozwoju dzieci z okołowarszawskich wsi. Malowanie, budowanie, gipsowanie, szpachlowanie – wszystko to chcemy zrobić własnoręcznie, aby dobrze zintegrować się z lokalnymi społecznościami oraz realizować tegoroczne hasło Rotary International: Be The Inspiration.