Przekazanie Grantu Globalnego dla DPS w Bisztynku

Bisztynek

RC Bartoszyce - Lidzbark Warmiński

Witamy serdecznie

Nadszedł szczęśliwy dla nas dzień, bowiem Global Grant 1527004, który wspólnie współfinansowaliśmy, znajduje się już w końcowej fazie realizacji. Całość środków jest już na naszym koncie – równo 42.200,00 USD. Dzięki współpracy i zrozumieniu potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku, za kilka tygodni powstanie tam nowa pralnia, jakże potrzebna – wręcz niezbędna dla tego ośrodka.

Teraz, możemy śmiało powiedzieć za Prezydentem Rotary International Ravi Ravindranem, że jego hasło ” be a gift to the world” znalazło miejsce w naszych sercach. Realizując ten Grant, udowodniliśmy, że – „ jesteśmy darem dla świata”, bo pomogliśmy rozwiązać jeden z problemów DPS w Bisztynku, jakże ważny i istotny na początku XXI wieku – problem poprawy jakości życia – higieny.

Zapraszamy na uroczyste przekazanie Global Grantu dla DPS w Bisztynku. Oficjalna uroczystość przekazania Grantu, odbędzie się w Domu Pomocy Społecznej w Bisztynku w dniu 1 lipca 2016r. (piątek) o godz. 16.30. Po uroczystości przekazania Grantu, ok. godz. 17.45 udajemy się do Galin, gdzie o godz. 18.00, w Ogrodach Pałacu Galiny, nastąpi przekazanie służby rotariańskiej, a następnie, biesiada przy grillu.

W imieniu członków Klubu

Prezydent RC Baroszyce – Lidzbark Warmiński