Hubertus 2022

16 października 2022, godz. 12:00

RC Częstochowa

Hubertus 2022, 16 października godz.12.00.

Przyjaciele Rotarianie,

Serdecznie zapraszamy na Hubertusa 2022 r. Dużo zabawy, gonitwy konne, ciekawe spotkania, dobre jedzenie i towarzystwo,  a to wszystko w scenerii zamku w Olsztynie koło Częstochowy.

Jak co roku, również tym razem, przygotowaliśmy ciekawy program, zarówno dla amatorów jeździectwa jak i motoryzacji. Będzie tradycyjna gonitwa za lisem, wybór najpiękniejszej pary konia i jeźdźca, oraz wiele innych atrakcji i konkursów, możliwość wygrania roweru marki GIANT. (szczegóły imprezy na plakacie).

Gwarantujemy dobrą zabawę i biesiadę, poznanie najnowszej oferty oraz jazdy testowe samochodami BMW. Szczegółowy program na załączonym plakacie.

Dla osób, które wykupią zaproszenia (cena 100 zł) –  w sektorze VIP czekają przysmaki kuchni staropolskiej i jurajskiej.

Dochód z imprezy i sprzedawanych zaproszeń przeznaczony będzie na pomoc dla:

• Zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego dla dzieci ”Ufność” w Częstochowie,
  • Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Częstochowie.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa obecność i udział w Hubertusie 2022.

Prezydent Rotary Club Częstochowa

Tomasz Kołodziejski