10. Coroczny Koncert Charytatywny Talenty Szczecina

Rotary Club Berlin International,
Rotary Club Neubrandenburg, Rotary Club Warren,
Rotary Club Haugesund-Sør, Fundacja TALENTUM Szczecin,
Szkoły Muzyczne ze Szczecina, Stargardu, Neubrandenburga, Waren (Müritz), Haugesund (Norwegia)

Talenty Szczecina to coroczny projekt edukacyjno-artystyczno-charytatywnyorganizowany przez  Rotary Club Szczecin International

Zapraszamy do współpracy profesjonalnych muzyków, którzy przeprowadzają warsztaty z uczniami szkół muzycznych. Następnie organizujemy koncert charytatywny, stwarzając młodym muzykom szansę na zaprezentowanie nabytych umiejętności. Dochody z koncertu są przeznaczone na pomoc dla osób będących w potrzebie – głównie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

W tegorocznym jubileuszowym koncercie wystąpi międzynarodowa orkiestra młodzieżowa – International Youth Charity Orchestra, której członkami są uczniowie i studenci szkół muzycznych
ze Szczecina, Stargardu, Norwegii, Danii, Niemiec, a nawet Macedonii. Młodzież przygotowywać się będzie do występu podczas kilkudniowych warsztatów orkiestrowych pod dyrekcją duńskiego dyrygenta Ole Faurschou. W ramach projektu orkiestra wystąpi w Neubrandenburgu oraz Berlinie. Koncert w Szczecinie będzie uwieńczeniem ich pracy.

Darowizny w 100% zostaną przeznaczone bezpośrednio na wsparcie tegorocznego celu charytatywnego

Konto bankowe:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

PL76 1030 0019 0109 8533 0003 8573, KOD SWIFT: CITIPLPX

Kontakt: Isobel Perera-Turostowska