Zaangażuj się

droga-do-rotary

Jesteśmy sąsiadami, ludźmi mieszkającymi obok Ciebie a zarazem obywatelami świata zjednoczonymi dla wspólnego dobra. Z Tobą możemy osiągnąć jeszcze więcej. W jaki sposób chciałbyś do nas dołączyć? Wybierz z poniższego formularza i dołącz do Rotarian ze wszystkich kontynentów.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm) informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polskich Klubów Rotary „Dystrykt 2231 Rotary International”, ul. Sienkiewicza 55, 90-009 Łódź. Przedmiotowe dane osobowe przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Sercem Rotary są nasze kluby – złożone ze wspaniałych ludzi, którzy dzielą wspólną pasję pomagania i służenia na rzecz innych,  jak i do rozwijania przyjaźni.

Stając się Rotarianinem/Rotarianką połączysz się z różnorodną grupą osób o ugruntowanej wiedzy, stażu zawodowym, którzy dzielą Twoją chęć do dawania czegoś od siebie. Przy wspólnym posiłku, kawie czy nawet przez Internet będziesz mógł/mogła:

• Przedyskutować potrzeby społeczności lokalnej, w której żyjesz a także odkrywać kreatywne sposoby ich zaspokajania
  • Doskonalić Twoje profesjonalne i organizacyjne umiejętności
  • Spotykać przyjaciół i poznawać nowych znajomych.

Kluby przyjmują nowych członków tylko poprzez zaproszenie, więc radzimy abyś najpierw skontaktował(a) się z klubem w Twojej okolicy, aby dowiedzieć się o nim więcej.  To nie tylko dobry sposób by nas poznać – to także wspaniały sposób, aby zaangażować się w życie swojej lokalnej społeczności.

Rotary łączy ludzi wszystkich kontynentów, kultur i zawodów – to jest naprawdę nasza najmocniejsza strona. Nasze różnorodne perspektywy pomagają nam widzieć problemy w różny sposób – i pomagają nam rozwiązywać je w społecznościach na całym świecie.

Jesteś zainteresowany, aby połączyć swe siły z Rotarianami  w Twojej okolicy? Wybierz z powyższego boksu, co Cię interesuje lub znajdź klub Rotary w swojej okolicy i przyjdź na spotkanie.