Spotkanie on-line z Tomem Gumpem

RC Białystok

RC Białystok zaprasza na spotkanie z IPDG Tomem Gumpem

IPDG THOMAS A. GUMP

Tom Gump z pasją rozwija struktury Rotary poprzez tworzenie nowych klubów. Założył m.in. pierwszy w historii Rotary Club obsługujący weteranów wojskowych i współtworzył pierwszy na świecie klub, który chce walczyć z handlem ludźmi. Pomógł stworzyć Rotary Club of Network for Empowering Women oraz The Kaleidoscope Rotaract Club, aby służyć osobom z autyzmem i ich rodzinom. Wsparł również stworzenie Rotaract eClub for the Environment – pierwszego w historii, międzynarodowego innowacyjnego eClubu Rotaract, skupiającego się na ochronie środowiska.

Tom pomaga teraz w tworzeniu The Rotary Club of Minnesota Pride.

Był jednym z zaledwie 20 liderów Rotary w Ameryce Północnej, wybranych przez byłego Prezydenta Rotary International, Marka Maloneya oraz Rotary International Membership Staff, do udziału w New Club Development Summit, a następnie został mianowany adwokatem klubu innowacyjnego w Strefie 29. Tom jest także jednym z 500 rotarian na świecie, którzy zostali wymienieni w The Membership Society for New Member Sponsors za przyciągnięcie do swojego klubu ponad 50 aktywnych członków. Stawia go to na złotym poziomie naszego stowarzyszenia. Pełni również funkcję asystenta koordynatora rotacyjnego strefy 29 ds. członkostwa.

Tom inspiruje teraz innych na całym świecie i pomaga im tworzyć własne, nowe i innowacyjne kluby Rotary. Regularnie wypowiada się na temat członkostwa w klubach , wydarzeniach dystryktowych, w wielu dystryktach i strefach oraz jako breakout panelista na Rotary International Virtual Conventions 2020 i 2021. Znajduje się na liście „Popularnych mówców” sieci PETS. Na Zgromadzeniu Międzynarodowym 2022 będzie przemawiał na temat tworzenia nowych i innowacyjnych klubów.

W przyszłym miesiącu Tom zostanie ogłoszony zwycięzcą „Strefy 28 i 32 Indywidualne Członkostwo Innovation Award (2020-2021)” za promowanie nowych klubów w Ameryce Północnej.

Link do spotkania online: https://us02web.zoom.us/j/81299326572?pwd=dlpYS2F2clB3eWZieWRxRVhualR2QT09