IPDG Piotr Jankowski
IPDG - Gubernator poprzedniej kadencji 2022/2023
Krystyna Baj-Pawluk
DGE - Gubernator Elekt na kadencję 2023/2024
Greg Gregorczyk
DGN - Gubernator Nominat na kadencję 2023/2024
PDG Małgorzata Wojtas
Wice Gubernator Dystryktu 2231 w kadencji 2023/2024
Greg Gregorczyk
Sekretarz Wykonawczy Dystryktu/District Executive Secretary
Nina Kozłowska
Przewodnicząca Komitetu Finansowego / Finance Chair
PDG Janusz Potępa
Przewodniczący Komitetu ds. Organizacji Konferencji Dystryktu / District Conference Organization Committee Chair
PDG Łukasz Grochowski
Trener Dystryktu / District Trainer
Dorota Wcisła
Przewodnicząca Komitetu Wizerunku Publicznego/Rotary Public Image Chair
Michał Skup
Przewodniczący Komitetu Różnorodność, Równość i Włączenie/ Diversity,Equity & Inclusion Committee Chair
IPDG Piotr Jankowski
Krajowy Koordynator Komitetów Członkowskich i tworzenia nowych klubów
PDG Janusz Koziński
Komitet Członkowski
Zbigniew Byczko
Komitet Członkowski
Piotr Figurski
Komitet Członkowski
Paweł Śliwka
Komitet Członkowski
Grażyna Dzwonnik
Komitet Członkowski
Marek Borowski
Komitet Członkowski
PDG Małgorzata Wojtas
Przewodnicząca Komitetu Pozyskiwania i Angażowania Członków/Membership Attraction and Engagement Chair
Małgorzata Szymczyk
Przewodnicząca Komitetu Pozyskiwania Członków / District Member Attraction Chair
Marek Seredyn
Komitet ds Zakładania Nowych Klubów / District New Club Development Chair
PDG Małgorzata Wojtas
Przewodnicząca Komitetu Służby Międzynarodowej/District International Service Chair
Ewa Okrucińska
Przewodnicząca Komitetu Promocji Konwencji RI/RI Convention Promotion Chair
Jarosław Majkowski
Przewodniczący Komitetu Grup Zainteresowań/Rotary Fellowships Chair
PDG Barbara Pawlisz
Przewodnicząca Komitetu Wymiany Przyjacielskiej/Rotary Friendship Exchange Chair
Małgorzata Undziłło-Haverberg
Przewodnicząca Komitetu Służby Nowym Pokoleniom/New Generations Service Chair
Borysław Czarakcziew
Przewodniczący Komitetu Wymiany Młodzieży/Youth Exchange Chair
Magdalena Żmijewska
Wice Przewodnicząca Komitetu Wymiany Młodzieży /Youth Exchange Vice Chair
Henryk Kalinowski
Oficer ds. Ochrony Młodzieży/Youth Protection Officer
Magdalena Żmijewska
Oficer ds. Wymiany Nowych Pokoleń/New Generations Service Exchange
Marek Łatko
Oficer ds. Zarządzania Systemami Informatycznymi
Michał Sowa
Przewodniczący Komitetu Prawnego
Robert Mikulski
Członek Komitetu Prawnego
Tomasz Zientarski
Członek Komitetu Prawnego
Robert Gadzinowski
Koordynator Ochrony Danych Osobowych
Maciej Pawlisz
Przewodniczący Komitetu Rotaract/Rotaract Chair
Martyna Nowakowska
Przewodnicząca Komitetu Interact/Interact Chair
Wojciech Zipser
Koordynator programu mentoringu Liderzy przyszłości - Rotary dla Rotaract
Ilona Nowacka
Przewodnicząca Komitetu ds. Służby Społecznościom/Community Service Chair
Sławomir Gieroń
Przewodniczący Komitetu RYLA/RYLA Chair
Rafał Tondera
Przewodniczący Komitetu ds. Komunikacji Internetowej/DICO
Jagoda Zmarz
Reprezentantka Rotaractu / DRR